کسپرسکی

کسپرسکی

آنتی ویروس کسپرسکی یک ابزار ضد تروجان حق بیمه طراحی شده برای شناسایی و از بین بردن ویروس ها، کرم ها، است تروجان ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، خودکار dialers و، بازکردن فایل های مشکوک بسته بندی شده و چند بسته بندی شده، همراه با دیگر تهدیدات مبتنی بر وب است که ممکن است آسیب برساند و یا سرقت اطلاعات از کامپیوتر رایانه. این است که توسط یک محافظ زمان واقعی و دیگر تاسیسات امنیتی ساخته شده برای اطمینان از دور ساعته حفاظت از کامپیوتر در برابر نرم افزار های مخرب حمایت می شود.

راه اندازی بدون دردسر و UI تمیز : روش نصب سریع است و سفارشی سازی نیاز ندارد، بر خلاف دیگر محصولات آنتی ویروس محبوب. رابط کاربری آن را به یک نگاه لذت بخش و ساختار به خوبی سازمان یافته با چهار دکمه های بزرگ و مسطح های دسترسی سریع به اسکن، به روز رسانی آنتی ویروس، گزارش و قرنطینه. گسترش این بخش نشان می دهد دو عدد کلید اضافی برای ابزار و ارتقاء نرم افزار.

بسته به اولویت های فایل کاربر و زمان مایل به صرف به دنبال نرم افزارهای مخرب، کسپرسکی قرار می دهد را در اختیار خود چهار نوع اسکن، یعنی کامل، سریع، سفارشی و حالت درایو قابل جابجایی، علاوه بر اسکن، متنی است که اجازه به کاربران برای سرعت در حال بررسی هر فایل، پوشه و یا درایو از طریق منوی راست کلیک ویندوز اکسپلورر است.کسانی که راضی با تنظیمات کارخانه برنامه رایگان برای ایجاد تغییرات که آن را به سطح امنیت می آید نیست، عمل به صورت خودکار در تشخیص تهدید، درایوهای قابل جابجایی حالت اسکن در اتصال به، دامنه اسکن، اداری یا دیگر حساب های کاربری، و برنامه ریزی کار در صورت لزوم .گزینه های اضافی بر روی انواع اشیاء کشف شده است، قوانین خروج، برنامه های کاربردی مورد اعتماد، مکانیسم دفاع از خود (جلوگیری از هر گونه تلاش برای تغییر یا حذف کسپرسکی فایل های آنتی ویروس، فرآیندهای حافظه و رجیستری)، نرم افزار سازگاری با تمرکز (برای اجرای کسپرسکی هموار در کنار برنامه های دیگر و جلوگیری از درگیری)، پورت نظارت، و اتصالات رمزگذاری شده است.

کسپرسکی – Kaspersky

این برنامه می تواند غیر سرزده با غیرفعال کردن اطلاعیه در مورد رویداد های، صوتی، اخبار و مواد تبلیغاتی تبدیل شده است. علاوه بر این، کاربران ممکن است تمام فعالیت های برنامه در گزارش بررسی و مدیریت موارد مشکوک در قرنطینه، و همچنین محدود کردن اندازه و مدت زمان سیاهههای مربوط و موجود اشیاء.کسپرسکی را می توان بهینه برای حفظ عمر باتری، بازی های ویدئویی بدون هیچ رسوخ، و کاهش مصرف منابع سیستم در هنگام راه اندازی، و همچنین انجام اسکن بیکار و rootkit. وظایف جاری می توان تحت نظارت و اصلاح شده از یک مدیر وظیفه.آب و برق اضافی طراحی شده اند به اسکن سیستم عامل و شخص ثالث برنامه های برای آسیب پذیری، ایجاد یک دیسک قابل بوت با فایل های ویندوز در صورت عفونت های شدید نرم افزارهای مخرب، اسکن سیستم و حل مسائل ناشی از ویروس ها و یا سقوط سیستم عامل، تمیز کردن هارد با حذف فایل های غیر ضروری، و همچنین ارزیابی وضعیت امنیتی از تنظیمات اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید.

کسپرسکی – Kaspersky

ارزیابی و نتیجه گیری :کسپرسکی همواره به عنوان یک برنامه امنیتی بالا به درجه مشاهده شده است و این نسخه باعث می شود هیچ استثنا. این فراهم می کند بسیار خوب نتایج تشخیص ویروس و اسکن سرعت، در حالی که به طور کلی در منابع سیستم باقی مانده نور است. به علاوه، حضور خود را به سختی قابل توجه است که غیرفعال کردن تمام اعلانها

خلاصه این که، کاربرانی که در بازار برای، نرم افزار های نزدیک، قابل تنظیم و سریع از ویژگی های غنی ضد تروجان هستند نمی توانید به اشتباه با آنتی ویروس. کسانی که به دنبال ویژگی های اضافی ممکن است به توسل به تسخه اینترنت سکیوریتی بکنند.

Share this post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =