کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 2

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 2

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 2

راه اندازی کنترل از بازی ها وبرنامه های کاربردیبا استفاده از کنترل والدین،

شما می توانید اجازه یا منع کاربر را به شروع بازی بستگی به سن آنهاامتیاز. شما همچنین می توانید از کاربر را از شروع برنامه های کاربردی مشخص (مانند بازی یا IM ممنوعمشتریان) و یا محدود کردن زمان مجاز برای استفاده از برنامه های کاربردی. برای مسدود کردن بازی های با محتوای نامناسب با سن:
1. برو به پنجره تنظیمات کنترل والدین .
2. در پنجره تنظیمات کنترل والدین، را انتخاب کنید بخش نرم افزار.
3. اگر می خواهید برای جلوگیری از همه بازی هایی که حاوی محتوای نامناسب برای سن کاربر، را انتخاب کنیدراه اندازی بازی های محدود برای کاربران جوان تر از جعبه چک کنید و ازلیست کشویی در کنار جعبه چک، یک گزینه محدودیت سنی را انتخاب کنید.
4. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از بازی با محتوای یک دسته بندی خاص:یک انتخاب کنید بازی بلوک از دسته بزرگسالان جعبه چک.
ب. با کلیک بر روی انتی ویروس و انتخاب دسته از بازی های لینک برای باز کردن بازی های بلوک بر اساس دسته بندی
ج. انتخاب کنید جعبه چک در کنار دسته بندی های مطالب مربوط به بازی های که شمامی خواهید برای جلوگیری از.
5. بازگشت به بخش نرم افزار.6. تلنگر سوئیچ ضامن در قسمت بالای پنجره به کنترل را فعال کنید. برای محدود راه اندازی یک برنامه خاص:

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 2


جلوگیری از اسپم

1. برو به پنجره تنظیمات کنترل والدین .
2. در پنجره تنظیمات  کنترل والدین، را انتخاب کنید بخش نرم افزار کسپرسکی را باز کنید .
3. با کلیک بر روی دکمه اضافه کردن برنامه برای باز کردن پنجره مرور و اجرایی را انتخاب کنید
فایل از نرم افزار.این برنامه انتخاب شده در لیست برنامه های کاربردی بلوک مشخص به نظر می رسد. این راهکار،امنیت به طور خودکار برنامه به یک دسته خاص، برای مثال، بازی اضافه می کند.
4. برای جلوگیری از راه اندازی برنامه، آیتم بلوک در لیست کشویی در سمت راست را انتخاب کنیدنام نرم افزار.کنترل فعالیت کاربران در کامپیوتر و اینترنت

5. برای مسدود کردن تمام برنامه های کاربردی که متعلق به یک دسته مشخص شده، کادر کنار را انتخاب کنیدنام آن دسته در لیست (برای مثال، شما می توانید برنامه های انتی ویروس  کاربردی از بازی های بلوکدسته بندی).
6. برای تنظیم محدودیتهای را برای مدت زمان استفاده از نرم افزار، آیتم قوانین توسط در انتخابلیست کشویی در سمت راست نام برنامه.پنجره محدودیت استفاده از برنامه باز می شود.
7. اگر شما می خواهید به مجموعه محدودیت زمانی در استفاده از یک برنامه در روزهای هفته و تعطیلات آخر هفته، درروزهای هفته و تعطیلات آخر هفته بخش ها اجازه دسترسی برای بیش از چکجعبه و، در لیست کشویی تعیین تعداد ساعت که کاربر مجاز به استفاده ازبرنامه هر روز. شما همچنین می توانید زمانی که از برنامه توتال سکیوریتی  مجاز را مشخص ممنوع برای استفاده از برنامه، با استفاده از دقیق جدول زمان استفاده.
8. اگر شما می خواهید به مجموعه مکث در استفاده از نرم افزار، در زمان معافیت بخش هایک جعبه چک استراحت و، از لیست کشویی، ارزش را انتخاب کنید برای استراحتفرکانس و طول.
9. با کلیک بر روی دکمه ذخیره.
10. تلنگر سوئیچ ضامن در قسمت بالای پنجره به کنترل را فعال کنید.کنترل والدین خواهد محدودیت های مشخص اعمال می شود زمانی که کاربر دسترسی به نرم افزار است.


کنترل پیام رسانی را در اجتماعی

شبکه های با استفاده از کنترل والدین، شما می توانید پیام های یک کاربر را در بیش از شبکه های اجتماعی به عنوان بلوک مشاهده، و همچنین بهپیام رسانی با تماس مشخص شده است.
برای پیکربندی نظارت بر پیام های کاربر:
1. برو به پنجره تنظیمات کنترل والدین
2. در پنجره تنظیمات کنترل والدین، بخش ارتباطات را انتخاب کنید.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 2

Share this post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 20 =