کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 1

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 1

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 1

 اگر می خواهید برای محدود کردن زمان کل برای استفاده از اینترنت در تعطیلات آخر هفته ها راحت باشید:

در تعطیلات آخر هفته به بررسی جعبه و سپس، از لیست کشویی در کنار جعبه چک، را انتخاب کنیدیک مقدار برای محدودیت زمانی.
تلنگر سوئیچ ضامن در قسمت بالای پنجره به کنترل را فعال کنید.کنترل والدین را به مقدار کل زمان محدود در اینترنت توسط کاربر به سر برد، درمطابق با ارزش هایی که شما مشخص کرده اید.


 برای محدود بازدیدکننده داشته است به وب سایت های خاص:

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اموزش قسمت 1
1. برو به پنجره  تنظیمات کنترل والدین
2. در پنجره تنظیمات کنترل والدین، بخش اینترنت را انتخاب کنید.
3. برای نگه داشتن محتوای بزرگسالان در نتایج جستجو نمایش داده شده، در کنترل مرور وب سایت هاا انتخاب کنید بخش امن جعبه چک جستجو را فعال کنید.وقتی که شما برای اطلاعات جستجو در وب سایت های مانند گوگل، یوتیوب  (تنها برای کاربران
ه در به وب سایت youtube.com را تحت حساب خود) را امضا نکرده،  به و یاندکس، هیچ محتوای بزرگسالان در نتایج جستجو نمایش داده میشود.


4. برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت های از دسته های خاصی:یک در توتال سکیوریتی بخش کنترل مرور وب سایت ها، را انتخاب کنید که دسترسی محدود به وب سایت های چک باکس.
ب. دسترسی به وب سایت های بلوک از انتخاب دسته گزینه را انتخاب کنید و با کلیک بر رویدسته از وب سایت را انتخاب کنید لینک برای باز کردن مسدود کردن دسترسی به وب سایت ها دسته بندی
ج. انتخاب کنید جعبه چک در کنار دسته از وب سایت هایی که شما می خواهید برای جلوگیری از.کنترل والدین تمام تلاش کاربر مسدود برای باز کردن یک وب سایت اگر محتویات آنطبقه بندی به عنوان متعلق به هر یک از دسته مسدود شده است.
5. برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت های خاص:یک در بخش کنترل مرور وب سایت ها، را انتخاب کنید که دسترسی محدود به وب سایت های چک باکس.
ب. با کلیک بر روی محرومیت مدیریت پیوند برای باز کردن پنجره استثنائات.ج. در بخش پایین تر از پنجره، روی دکمه Add کلیک.یک پنجره برای اضافه کردن یک ماسک آدرس وب جدید باز می شود.
د. آدرس یک وب سایت که شما می خواهید به منع بازدیدکننده داشته است، را وارد انتی ویروس کنید با پر کردن در وبآدرس درست ماسک.الکترونیکی. در بخش محدوده، تعریف دامنه از آنچه شما می خواهید برای جلوگیری: کل وب سایت و یاصفحه وب مشخص است.
ج. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از وب سایت مشخص شده است، در بخش اکشن، بلوک را انتخاب کنید.گرم. کلیک بر روی دکمه Add را بزنید.این وب سایت مشخص شده در لیست در پنجره استثنائات نظر می رسد. بستن استثنائاتپنجره.
6. تلنگر سوئیچ ضامن در قسمت بالای پنجره به کنترل را فعال کنید.کنترل والدین خواهد تلاش برای باز کردن وب سایت مطابق با تنظیمات فعلی را مسدود کند.


  منبع دانلود انواع خاصی از فایل ها از اینترنت:

1. برو به پنجره کسپرسکی در تنظیمات کنترل والدین کلیک کنید .
2. در پنجره تنظیمات کنترل والدین، بخش اینترنت را انتخاب کنید.
3. در بخش دانلود فایل بلوک، را انتخاب کنید تیک های موجود بر تا انواع فایل ها کهشما می خواهید برای جلوگیری از دریافت.
4. تلنگر سوئیچ ضامن در قسمت بالای پنجره به کنترل را فعال کنید.کنترل والدین دریافت ها از فایل های از انواع خاص از اینترنت را مسدود کند.

Share this post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =