اموزش وب کم در کسپرسکی

اموزش وب کم در کسپرسکی

اموزش وب کم در کسپرسکی

 دسترسی برنامه های کاربردی وب کم

مجرمان ممکن است تلاش برای به دست آوردن دسترسی غیر مجاز به وب کم خود را با استفاده از اختصاصیرم افزار.  شما با خرید انتی ویروس اجازه بلوک راهکار امنیت دسترسی غیر مجاز به وب کم و به شما اطلاعکه دسترسی مسدود شده است. به طور پیش فرض، بلوک راهکار امنیتی امکان دسترسی به وبکمبرای برنامه های کاربردی که در محدود بالا و یا گروه های غیر قابل اطمینان گنجانده شده است.شما می توانید دسترسی به وب کم برای برنامه های کاربردی (بخش را ببینید اجازه می دهد “اجازه دادن به دسترسی به نرم افزاربه وب کم موجود در محدود بالا و گروه های غیر قابل اطمینان، درکاربرد پنجره تنظیمات کنترل. اگر یک برنامه را از پایین محدود تلاش گروه اعتمادبرای اتصال به وب کم، راهکار امنیتی نمایش اطلاع رسانی و شما برایتصمیم بگیرید که آیا به ارائه که نرم افزار با دسترسی به وب کم.


گر تلاش دسترسی به وب کم است که توسط یکبرنامه کاربردی است که به طور پیش فرض دسترسی، کسپرسکی را تکذیب کرد ساخته شدهامنیت مجموع اطلاع رسانی نشان می دهد. آگاه شدن از طریق اطلاعات به اثر نشان می دهد کهنرم افزار نصب شده بر روی کامپیوتر (مانند اسکایپ ™) در حال حاضر دریافت داده های ویدئویی ازوبکم. در اطلاع رسانی لیست کشویی، شما می توانید برنامه را از دسترسی انتی ویروس به مسدودوب کم و یا اقدام به پیکربندی تنظیمات برنامه اجازه دسترسی به وب کم
تنظیمات برنامه اجازه دسترسی به وب کم. این اطلاع رسانی استنمایش داده نمی شود اگر برنامه های کاربردی در حال حاضر در حالت تمام صفحه در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما.در لیست کشویی از اطلاع رسانی در مورد داده های ویدئویی دریافت شده توسط نرم افزار، شما همچنین می توانیدرا انتخاب کنید برای مخفی کردن اطلاعیه و یا اقدام به پیکربندی انتی ویروس و تنظیمات صفحه نمایش اطلاع رسانی (بخش را ببینید) . برای استفاده از امکانات به صفحه خرید کسپرسکی بروید.


“تنظیم تنظیمات برنامه اجازه دسترسی به وب کم طور پیش فرض، این راهکار، امنیت اجازه می دهد تا دسترسی به وب کم برنامه های کاربردی که نیاز به خود رااجازه اگر رابط کاربری گرافیکی برنامه هنوز در حال بارگذاری می شود، تخلیه، یا نه پاسخ، و شمامی توانید اجازه دسترسی ندهید به صورت دستی.

 

 

Share this post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =