اموزش نصب و فعال سازی کسپرسکی اینترنت سکوریتی (مولتی دیوایس)

ابتدا از طریق صفحه مربوط به این محصول اقدام به دانلود نسخه تریال یا رایگان برنامه فرمایید. پس از نصب وپاک کردن تمامی انتی ویروسها در سیستم خود را پاک کرده.بر روی فایل دانلود شده را باز کرده پنجره زیر برای شما نمایش داده میشود. خوب بر روی install کلیک کرده تا وارد مرحله بعدی شوید.اون خط که پایین تر که با قرمز خط کشیده شده مربوط به تواقق نامه خرید میباشد.

اموزش نصب کسپر اسکی اینترنت سکوریتی مولتی دیوایسدر صورتی که از ویندوز ۸ ۸٫۱ ۷ استفاده میکنید ممکن است پس از نصب پیغام User Account Control UAC روبه رو شوید که برای ادامه مراحل نصب میتوانید ضمن ورود کلمه عبور سیستم در صورت نیاز yes را بزنید.

اموزش-نصب-کسپر-اسکی-اینترنت-سکوریتی-مولتی-دیوایس

حالا منتظر بمانید تا نصب انجام شود بسته به قدرت سیستم شما مقدار زمانی طول میکشد تا مرحله نصب کامل شود (ممکن است در زمان نصب مدت کوتاهی را برای پیدا کردن بر نامه های ناسازگار بگردد مانند نصب انتی ویروسهای دیگر بر روی سیستم . خوب وقتی نسب تمام شد مانند پنجره زیر روی دکمه finish کلیک فرمایید .

اموزش-نصب-کسپر-اسکی-اینترنت-سکوریتی-مولتی-دیوایس

حوب حالا که برنامه را نصب کردیم میریم سراغ فعال سازی اسکی اینترنت سکوریتی مولتی دیوایس

 

اموزش فعال سازی  اینترنت سکوریتی مولتی دیوایس(اکتیو کردن لایسنس خریداری شده)

-اول اطمینان حاصل کنید که ناریخ سیستم شما صحیح است و به اینترنت متصل است

حالا  کسپر اسکی اینترنت سکوریتی مولتی دیوایس را باز کرده برای این کار دوراه وجود دارد ۱-با ایکون کوچکی که در سمت راست در قسمت پایین دستکتاب قرار دارد۲-یا با دوبار کلیک بر روی ایکون برنامه که در دستکتاب قرار دارد کلیک کنید.

اموزش-فعال-سازی-اینترنت-سکوریتی-مولتی-دیوایس

اگر ایکون برنامه هیدن شده بود ابتدا بر روی فلش show hidden icons کلیک نموده سپس بر روی ایکون برنامه کلیک کنید.

اموزش-فعال-سازی-کسپراسکی اینترنت-سکوریتی-مولتی-دیوایس

اگر ایکن برنامه کسپر اسکی در نوار وظیفه نبود یعنی برنامه اجرا نشده.

۱-کلید ترکیبی win+E را فشار دهید

 

اموزش-فعال-سازی-کسپراسکای-اینترنت-سکوریتی-مولتی-دیوایس

محل پوشه avp.xex در پوشه های زیر تعیین کنید

C:Program FilesKaspersky LabKaspersky Internet Security 16.0.0 در ویندوز ۶۴ و۳۲ بیتی ویندوز xp

 

C:Program FilesKaspersky LabKaspersky Internet Security 16.0.0 اگر از ویندوز ۸ ۸٫۱ یا ویستا ۳۲ بیتی استفاده میکنید

C:Program Files (x86)Kaspersky LabKaspersky Internet Security 16.0.0 اگر از ویندوز ۸ ۸٫۱ ویستا ۶۴ بیت استفاده میکنید

سپس بر روی ایکون بر نامه کلید کنید

اموزش-فعال-سازی-کسپراسکای-اینترنت-سکوریتی-مولتی-دیوایسحالا ایکون برنامه در گوشه پایین دستکتاب خودشو نشان میدهد و میتونید وارد برنامه بشید

اموزش-فعال-سازی-کسپراسکای اینترنت-سکوریتی-مولتی-دیوایسحالا بر روی گزینه Enter activation code کلیک کرده در قسمت پایین سمت راست همین پنجره کلیک کنید.

پس از ورود نمودن اکتیویشن کد در پنجره مربوط بر روی گزینه Activate کلیک کنید بلا فاصله بعد از خرید به صورت فایل تکس به نام Activation code به پایمیل شما ارسال میشود

اگر برنامه را به صورت ازمایشی فعال میکنید کافی است که کد قبلی خود را پاک کنید(کد تریال یا ازمایشی) ودوباره به همین بخش بروید و مجدد بر روی گزینه Active the Application کلیک کنید و لایسنس خریداری شده را وارد کنید .

اموزش فعال-سازی-کسپراسکای-اینترنت-سکوریتی مولتی-دیوایسبعد ار وارد کردن کود بر روی گزینه اکتیو کلیک کنید بعد ار چند ثانیه بر روی Activation completed successfully کلیک کرده و دکمه finish کلیک کنید.تمام .